.

.

Graco Nautilus 65 LX 3 во 1 Подигнат Бустер столче, Кој TrueShield Страна Влијание Технологија

Graco Nautilus 65 LX 3 во 1 Подигнат Бустер столче, Кој TrueShield Страна Влијание Технологија

DEN 4559.76

Износ
Во продавницата.

Интегрирани подигнат складирање на преградата има неискористени подигнат ремени, додека во појас за позиционирање бустер режим.Од една страна, 5-позиција потпирачи за глава прилагодлив е лесно да се користи и прилагодува за вашиот расте дете.Не користите кајгана.Држи вашето дете во бустер до 120 фунти за долговечност на употреба, во согласност со Американската Академија за Педијатрија' препораки.Гужва Слободни подигнат складирање држи тока надвор од патот, така што е лесно да се добие бебе во и надвор.Се подигнат ремени може да биде место исчистени.Телото поддршка помага да се задржи вашето дете удобен.5-Точка Подигнат Режим Висина : 27-49 инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите