.

.

3 7V 2500Mah 18500 Li-Ion Батерии Литиум Батерија за Светло Скутер Мобилни Извор на Енергија-8pieces

3 7V 2500Mah 18500 Li-Ion Батерии Литиум Батерија за Светло Скутер Мобилни Извор на Енергија-8pieces

DEN 1720.80

Износ
Во продавницата.

Високи перформанси 18500 литиум батерија со DIY заварени никел плоча, стабилна празнење стапка, не "меморија ефект".Ниска CIST реемитување операција, краток спој и преоптоварување заштита.Безбедност и заштита на животната средина, строга контрола на квалитетот стандарди.Висока енергетска густина, трајни моќ, 2500mah голем капацитет, долго полнење период, погоден за долгорочна дневна употреба.Голем континуирано напојување решение за вашиот уред.Високи перформанси 18500 литиум батерија со DIY заварени никел плоча, стабилна празнење стапка, не "меморија ефект".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите