.

.

GEILIENERGY Сончевата Светлина Батерии AAA NiCd ААА 1.2 V 600mAh Тројно А Акумулатори за Соларна Светилка Градина Светла (Пакување од 12 Зелена Боја)

GEILIENERGY Сончевата Светлина Батерии AAA NiCd ААА 1.2 V 600mAh Тројно А Акумулатори за Соларна Светилка Градина

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Брзо полнење.Брзо Полнење.Стандард Тестирање Состојба.Моќ живот до 25 месеци.❤ Ni Cd ААА 600m Ah 1.Ве молиме да го користите до моќта секој пат, а потоа надополнување на тоа, или ќе влијае врз капацитетот и животниот век!Ако користите батеријата на вашиот сончевата светлина,јас предлагам да се стави на вашиот сончевата светлина во мрак,која ќе може да ја батеријата целосно празнење на вечер,ако следниот ден е сончев ден,на батеријата ќе се наполни, за 5-6 часа!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите