.

.

Лава Vinga Суровини јаболков Оцет со Moringa Oleifera, 8 мл., Природни Настинка и Грип Лек и Имунолошкиот Систем Бустер, Антиоксиданс Богата Superfood со 92 Есенцијални Хранливи сос

Лава Vinga Суровини јаболков Оцет со Moringa Oleifera, 8 мл., Природни Настинка и Грип Лек и Имунолошкиот Систем

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Уште поважно, со ослободување на телото од вишокот на токсини, кои се забави или намали вашата имунолошка одбрана, ќе биде поставување си до оптималниот успех.Содржи нула адитиви или вештачки вкусови.Бавно Исполнет & Американски Направи – Далеку поефикасна од Пожар Јаболковина или други стандардни формули, ние ги користиме на 2-месец долга ладна инфузија и процес на ферментација кои се развива мазна и пријатна вкус, а зголемување биорасположивост (апсорпција во телото).Добиете вашата шише сега со кликање на Додади во Кошничка погоре.Да се изгради Посилно, Моќен Имунолошки Систем – Повеќе од настинка и грип лек, ние сме создадени билни ферментирани инфузија што се јаболков оцет за да на следното ниво со функционална и здравје промовирање на растителна основа состојки како витамин и минерали во богати со moringa, имунолошкиот зголемување на elderberries, и етерични билки и корени кои ќе ви помогнат да ги оптимизираат тело.Богати со Здрави Антиоксиданси – Ова имунолошкиот систем поддршка содржи elderberries преполна со anthocyanins која може да помогне за зајакнување и поддршка на здрав имунолошки одговор, па можете подобро да управуваат со алергии и симптоми на настинка, висока температура, и синус инфекции.Амино Киселини, Хранливи материи, и Витаминот Ц – Ве користат сите природни Moringa oleifera лисја кои што содржат 18 амино киселини, 46 антиоксиданси, 92 хранливи материи, и 7x повеќе Витамин Ц од портокалот да отпочне вашето здравје и wellness од внатре и од надвор.Тоа е причината зошто ние го развива Лава Vinga јаболков Оцет Инфузија и се одликува со суштински растителна основа хранливи материи.Тоа е причината зошто ние го разви првиот некогаш moringa исполнет Лава Vinga јаболков Оцет Инфузија да се промовира детоксикација на вашиот систем, ја зголеми вашата природна енергија нивоа на поддршка и на здрав имунолошки систем одговор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите