.

.

Shire Град Herbals, Оган Јаболковина, Тоник, 8 мл, Wildflower Мед вкус, 16 Секојдневно Снимки, јаболков Оцет, Цели, Суровини, Органски, Не Топлина Обработени, Не Пастеризирано, Не Р

Shire Град Herbals, Оган Јаболковина, Тоник, 8 мл, Wildflower Мед вкус, 16 Секојдневно Снимки, јаболков Оцет,

DEN 2124.00

Износ
Во продавницата.

Суровини, Целата, се Сертифицирани Органски Состојки : Нашата премиум јаболков Оцет тоници се направи со комбинација на superfoods исполнет во оцет, со "мајката" и засладен со еден допир на мед.Рачно изработени : Секоја мала серија на Оган Јаболковина е рачно изработени од почеток до крај.Вистински луѓе се направи и се меша секоја серија, пополнете, етикета, пак, и бродот секое шише.Одличен Вкус : Ѓумбир, кромид и лук сите топло тело, добивање на вашиот системи revved до.Habanero пиперки рен и црн пипер донесе топлина, куркума додава малку zing, и лимони и портокали даде сите удар на цитрус-y танг.Секојдневно Здравје : јаболков Оцет се традиционално се користи за своите многубројни здравствени придобивки, и тоа е општо одличен додаток во исхраната.Таму никогаш не е било подобро време за да додадете шут на Оган Јаболковина за вашата рутина!.Одржливиот : Направен со рециклираат и обновливи шишиња.Нашите производи се направени со состојки извори од земјоделците и добавувачи кои ги користат современите и античките земјоделски методи насочени кон одржување не само на земјата во која се одгледуваат растенија и берат, но заедници и народи, тие го поддржуваат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите