.

.

UpBright 6V AC/DC Адаптер за Замена за Csec CS5B060080FU Cses CS58060080FU ЦХД SCP0600800PU хелмс тој заб-Човек Helmsman II Класа 2 Опрема DC6V 80mA 800mA 6.0 V 0.08 НА 0.8 A - 1A 6VDC Напојување Полнач

UpBright 6V AC/DC Адаптер за Замена за Csec CS5B060080FU Cses CS58060080FU ЦХД SCP0600800PU хелмс тој заб-Човек

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 6 V AC / DC Адаптер за Замена За Csec CS5 B060080 FU Cses CS58060080 FU ЦХД SCP0600800 PU хелмс тој заб-човек Helmsman II Класа 2 Опрема DC6 V 80m A 800m A 6.0 V 0.08 НА 0.8 A - 1 A 6 VDC I. T. E. Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 6 V AC / DC Адаптер за Замена За Csec CS5 B060080 FU Cses CS58060080 FU ЦХД SCP0600800 PU хелмс тој заб-човек Helmsman II Класа 2 Опрема DC6 V 80m A 800m A 6.0 V 0.08 НА 0.8 A - 1 A 6 VDC I. T. E. Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите