.

.

Panasonic ФОЛКСВАГЕН -AD21 (ака, ФОЛКСВАГЕН -AD21PPK) AC Адаптер & Полначот Работи со Pa

Panasonic ФОЛКСВАГЕН -AD21 (ака, ФОЛКСВАГЕН -AD21PPK) AC Адаптер & Полначот Работи со Pa

DEN 2160.00

Износ
Во продавницата.

Оваа Ставка Вклучува : "ФОЛКСВАГЕН" -AD21 AC Адаптер со САД plug AC & DC Кабли 90-Ден Ограничена Гаранција На Panasonic "ФОЛКСВАГЕН" -AD21 AC Адаптер & Полнач е замена на полначот за да одберете Panasonic батерии и компатибилен camcorders.На "ФОЛКСВАГЕН" -AD21 е компатибилен со Panasonic "ФОЛКСВАГЕН" -VBG130 и "фолксваген" -VBG260 батерии.Полначот сили до VBG130 во 2 часа и 20 минути и VBG260 во 4 часа.Тоа е исто така компатибилна со следниве camcorders : HDC-SD9, HDC-HS9, HDC-SD5, HDC-SD1, HDC-SX5, SDR-H60, SDR-H40, SDR-H41, VDR-D50, VDR-D51, PV-GS320, PV-GS90 и АГ-HSC1 U..& многу повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите