.

.

AC Адаптер за Напојување Работи со Homedics D12-2A D122A 5 Мотор Целосна Масажа на Телото Мат ММП-100

AC Адаптер за Напојување Работи со Homedics D12-2A D122A 5 Мотор Целосна Масажа на Телото Мат ММП-100

DEN 1158.72

Износ
Во продавницата.

Напојување..Специјалност,Услуга,Задоволување!.Сите производи се целосно тестирани ОЕМ противвредност, замена на делови , Во Голема Работна Состојба.Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz. 30 дена гаранција за враќање на парите.Ние, исто така, брод вашата нарачка истиот или следниот ден ( процесирање на нарачката време варира)!Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми - ние сме тука да помогнеме! (Телефонска услуга е на располагање).AC Адаптер за Напојување За Homedics D12-2 A D122 A 5 Мотор Целосна Масажа на Телото Мат ММП-100 , AC адаптери произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање. 100% компатибилност со оригиналниот.Ќе се фокусира на обезбедување на квалитет моќ производи и одлични услуги на клиентите , 30 Дена Гаранција за враќање на Пари,ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми - ние сме тука да помогнеме! (Телефонска услуга е на располагање).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите