.

.

Напојување Замена за Смрт од страна на Аудио Меѓуѕвездениот OVERDRIVER Адаптер велика БРИТАНИЈА 9V

Напојување Замена за Смрт од страна на Аудио Меѓуѕвездениот OVERDRIVER Адаптер велика БРИТАНИЈА 9V

DEN 2016.00

Износ
Во продавницата.

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бучава без Операција.Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема. 9v 500m A Регулирани Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам.Бучава Слободни Напојување.Центар-Негативни Поларитетот. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел. 2.1 mm x 5.5 мм Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите