.

.

UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Paslode ПИ-41-691US 900477 901230 404717 902000 900507 900600 IMCT 900420 902664 902654 902600 902666 CF325 Nailer 900200 901000 900506 035460 Моќ Конектор

UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Paslode ПИ-41-691US 900477 901230 404717 902000 900507 900600 IMCT

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Paslode ПИ-41-691 US P/N : 900477 901230 404717 902000 900507 900600 900420 902664 902654 902600 902666 CF325 LI Батерија 6 V 6 V Ni Cd 6 Volt Ni-Cd 6 VDC Батеријата Cordless Кадрирање Заврши Нокти Пиштол Nailer 900200 210660 900506 035460 Импулс Nailer База P1-41-691 US ПИ-41691 US PI41-691 US ПИ-41691 US Модел 900477 DC12 V 800m A - 1000m A 9.6 VA 12 VDC 0.8 A - 1 A 12.0 V 1.0 ЕДЕН I. T. E. Директни Plug-Во Класа 2 Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Компатибилен со : Paslode Импулс на ITW Компанија Модел : IMCT Дел Бр 900420 Cordless Комунални Кадрирање Nailer; Paslode CF325 CF325 XP CF325 XP 902200 901000 Кадрирање 30 Степен Cordless Nailer; Paslode Импулс Дел Бр 900476 Батерија Полнач Текст : 12 VDC @ 800m A Излез : 6.0 VDC 750m A Напојување.Компатибилен со : Paslode Импулс IM350 IM350+ IM250 IM65 IM65 A IM50 IM90i Алатки Nailer Полнење База. !!!Совети : Полнење батерии обично траат 2-3 години.Ако вашата машина не можеше да ја полните батеријата, тоа е обично затоа што вашата батерија е надвор од датумот, или се распаѓа.Ве молиме проверете дали вашата батерија е веќе истрошени.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Paslode ПИ-41-691 US P/N : 900477 901230 404717 902000 900507 900600 900420 902664 902654 902600 902666 CF325 LI Батерија 6 V 6 V Ni Cd 6 Volt Ni-Cd 6 VDC Батеријата Cordless Кадрирање Заврши Нокти Пиштол Nailer 900200 210660 900506 035460 Импулс Nailer База P1-41-691 US ПИ-41691 US PI41-691 US ПИ-41691 US Модел 900477 DC12 V 800m A - 1000m A 9.6 VA 12 VDC 0.8 A - 1 A 12.0 V 1.0 ЕДЕН I. T. E. Директни Plug-Во Класа 2 Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите