.

.

UpBright 48V AC DC Адаптер Компатибилен со D-Link DGS-1008P 8-Port Suppor да Моќ Над Ethernet Нерон swi Gigabit 4 Рое Десктоп Вмрежување Метал Случај Прекинувач за Напојување Кабелот Кабелот на П?

UpBright 48V AC DC Адаптер Компатибилен со D-Link DGS-1008P 8-Port Suppor да Моќ Над Ethernet Нерон swi Gigabit

DEN 242.40

Износ
Во продавницата.

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 48 V AC / DC Адаптер Компатибилен со D-Link DGS-1008 P 8-Port Suppor да Моќ над Ethernet Нерон swi Gigabit 4 Рое Десктоп Вмрежување Метал Случај Прекинувач за Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична ПСУ.Up Bright Нова Глобална 48 V AC / DC Адаптер Компатибилен со D-Link DGS-1008 P 8-Port Suppor да Моќ над Ethernet Нерон swi Gigabit 4 Рое Десктоп Вмрежување Метал Случај Прекинувач за Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична ПСУ CECCCROHS 100-240.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите