.

.

временска Машина Отпечаток Читачи за Контрола на Пристап на Читателот Биометриски Присуство Систем Врата Систем за Пристап Присуство Машина за Вработените Мал Би

временска Машина Отпечаток Читачи за Контрола на Пристап на Читателот Биометриски Присуство Систем Врата Систем

DEN 1744.80

Износ
Во продавницата.

Е иновативни биометриски отпечаток читачи за контрола на пристап на апликации, нуди исклучителни перформанси со користење на напреден алгоритам со одлична сигурност, точност и појавување на брзина.Тоа може да работи на самостоен режим со интерфејс за трети лица електрична брава, вратата сензор, излезете копчето и врата.Неговата тастатура работата е лесен и удобен, како што се запишат корисник, бришење на корисникот и пристап контрола параметар поставувања итн., обезбедување на корисник удобно користење искуство.II.Specification Fingerprint Капацитет 2000 Картичка Капацитет 2000 Трансакција Капацитет N/A Комуникација N/A Контрола на Пристап Интерфејс кој 3 Партија Електрична Брава, Вратата Сензор, Излезете Копчето, Врата Стандард Функција Едноставна контрола на пристап функција, лична карта, може да работи како читател Wiegand WG26 излез Read Card модул стандард 125 K HZ RFID Факултативна Функција Mifare Картичка Напојување 12 V DC,3А Оперативни температури Од 0 °C - 45 °C Димензии (Dxšxv) 145x75x26mm ПАКЕТИ N/A Софтвер N/A Тежина 0.23 KG Colorif имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите