.

.

KitchenCraft KCEGGDINO Јајце Првенство, Зелена

KitchenCraft KCEGGDINO Јајце Првенство, Зелена

DEN 926.40

Износ
Во продавницата.

Додадете малку страшно забавно да вашиот појадок табела со овој насликани јајца чаша, обликувани како диносаурус главата.Едноставно nestle вашиот варени јајца во неговата вилица, попуштат отворен, и забивање вашиот toasty војници!.Забава дизајн ќе се добие на младите (и млади во срцето) возбудени за здрав, пополнување појадок.Додај во вашата колекција со повеќе симпатична и страшни новина јајце чаши од Kitchen Craft, вклучувајќи панда, ракета и еднорог.Меѓународни производи имаат посебни услови, се продава од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги собере, возраст рејтингот, и јазикот на лекот, означувањето или упатството.Опис на производот Kitchen Craft Керамички Диносаурус-Новина во Облик на Јајце Првенство, 7 x 5 x 7 cm (3" x 2" x 3") - Зелена Сет Содржи : 1 x Керамички Јајце Првенство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите