.

.

MyVolts 12V Напојување Замена за Адаптер Vivotek PT7137 Камера за видео надзор - НИ Plug - Премија

MyVolts 12V Напојување Замена за Адаптер Vivotek PT7137 Камера за видео надзор - НИ Plug - Премија

DEN 250.80

Износ
Во продавницата.

Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Vivotek PT7137 Камера за видео надзор.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Vivotek PT7137 Камера за видео надзор - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да власт вашиот Vivotek видео надзор Камера PT7137?Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Vivotek PT7137 Камера за видео надзор.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Vivotek PT7137 Камера за видео надзор - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Исто така, се вклучени во Премиум опција е корисна во линија за вклучување / исклучување на уредот, И 3 метри (10 стапки) продолжување на кабел.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите