.

.

YTTZZ Керамички Tureen Супа Оган Керамички Круг Црна Јадење Оброците/Глина Тенџере/Earthen Тенџере/Керамички Садови со Капак Отпорни на Топлина

YTTZZ Керамички Tureen Супа Оган Керамички Круг Црна Јадење Оброците/Глина Тенџере/Earthen Тенџере/Керамички

DEN 2008.56

Износ
Во продавницата.

Таа е отпорна на ладно и топлина, стабилна, без пукање.На задебелена се справи со не е лесно да се укине.Анти-overflow edge е зголемен, како и употребата е побезбедно.Пропустливи дупка на капакот спречува покривот од паѓање и дијареа и ги зачувува хранливите состојки.Погоден за : stewing, врело, врело, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите