.

.

GPPZM Керамички Tureen Супа Оган Керамички Круг Црна Јадење Оброците/Глина Тенџере/Earthen Тенџере/Керамички Садови со Капак Отпорни на Топлина

GPPZM Керамички Tureen Супа Оган Керамички Круг Црна Јадење Оброците/Глина Тенџере/Earthen Тенџере/Керамички

DEN 2681.28

Износ
Во продавницата.

Таа е отпорна на ладно и топлина, стабилна, без пукање.На задебелена се справи со не е лесно да се укине.Анти-overflow edge е зголемен, како и употребата е побезбедно.Пропустливи дупка на капакот спречува покривот од паѓање и дијареа и ги зачувува хранливите состојки.Погоден за : stewing, врело, врело, итн.Таа е отпорна на ладно и топлина, стабилна, без пукање.На задебелена се справи со не е лесно да се укине.Анти-overflow edge е зголемен, како и употребата е побезбедно.Пропустливи дупка на капакот спречува покривот од паѓање и дијареа и ги зачувува хранливите состојки.Погоден за : stewing, врело, врело, итн.Материјал : Ceramic Features : не-стап pan Weight : 1.85 KGSize : 21*11 cmna Widely и безбедно да се користи,мазно и лесно да се чистат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите