.

.

Wisecare Деца Плочи, Бебе Плочи со Вшмукување, Контрола Бебе Плочи,Храна одделение Силиконски Јадења,Бебе Led Weaning Плочи,Не се лизга за Highchair Коцки и Други Површински,Свет

Wisecare Деца Плочи, Бебе Плочи со Вшмукување, Контрола Бебе Плочи,Храна одделение Силиконски Јадења,Бебе Led

DEN 1123.20

Износ
Во продавницата.

Идеален за Самостојно хранење Обука : симпатична кит-во облик на деца плочи им овозможуваат на вашето бебе е самостојно хранење совршено со straightside за лесно bellying до плоча,идеално поделени прегради за совршен дел,криви венчиња за лесно scooping и силна вшмукување база за да се минимизира хаос!.Треба да имате било какви прашања или совет во врска со нашите производи,ве молиме не двоумете се да контактирате со нашиот тим.Совршена храна-safe : бебето плочи со вшмукување строго се обработуваат преку платина-лекување без било oduour и опасни incredients,одржување на храна е оригинална апетитот вкус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите