.

.

Todeco Преносни Tabletop Скара Јаглен Скара со Транспорт Торба, без чад Готвење Мини Патио Скара Скара Вклучуваат Отпорни на Топлина База, се Користи за Надворешна употре?

Todeco Преносни Tabletop Скара Јаглен Скара со Транспорт Торба, без чад Готвење Мини Патио Скара Скара Вклучуваат

DEN 998.40

Износ
Во продавницата.

ЕФИКАСНА СКАРА - Двоен ѕид структура обезбедува висока ефикасност на топлина за обновување дека скара може да се загрева до брзо во неколку минути додека надворешниот ѕид никогаш не е премногу топло.И јаглен скара дистрибуира топлинска подеднакво од централната точка, па круг дизајн е поефективен во постигнувањето дури и целокупната температура, брзо вртење на говедско месо, колбаси и зеленчук во сочни специјалитети. 12.2 инчен (Ø) скара мрежа погоден за 5-6 луѓе.ФАН СИСТЕМ - Вграден вентилатор држи скара тело ладење, тоа сили напојува од батерија полнач или моќ банка, 4 х АА батерија за вентилација фан не се вклучени.И благодарение на својата ниска чад дизајн, ќе имаат релаксирачки sizzling забавувате со вашите пријатели и семејства.ИЗДРЖЛИВИ СТАБИЛНА МАТЕРИЈАЛ Направен од леано железо и челик дека има одлични перформанси, како и отпорност на триење, rustless и нема извртување или деформирани на висока температура, што го прави овој СКАРА Скара дизајнирани да траат цел живот.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & НОСАТ Отстранува и перат грил плоча за лесно чистење.Со патна торба за удобен носат јаглен скара додатоци, идеален за било отворено BBQ настани во градина, тераса, кампување, планинарење, излети и сл.ДИМЕНЗИИ – 13.4 x 13.4 x 8.7 инчен(34 x 34 x 22 cm),Плоча дијаметар 12.20 инчен(31 cm) .Упатство на англиски јазик и 12 Месеци Гаранција.Пространа Скара На Плоча.Прилагодливи Вентилација Фан.Согорување На Пропустливи Дизајн.Двоен Слој Ѕид.Висока Температура Отпорни.Гломазна Масти Лента.Пространа Скара Plate Adjustable Вентилација Fan Combustion Пропустливи Design Double Слој Wall High Температура Resistant Bulky Масти Лента.

Параметрите на производот

Size:
13.4 x 13.4 x 8.7 inch(34 x 34 x 22 cm)

Им се допаѓа и на купувачите