.

.

Cordless Мелница Гребло Префрлете Се Отсечени Агол Мелница Мелница Моќ Алатка Задебелена Метал Покровот Мулти-Опрема Излез Режим (Боја : Жолта)

Cordless Мелница Гребло Префрлете Се Отсечени Агол Мелница Мелница Моќ Алатка Задебелена Метал Покровот Мулти-Опрема

DEN 4524.48

Износ
Во продавницата.

Главниот дел на агол мелница е, исто така, опфатени со удобни гумени материјал со не се лизга честички, која ќе ви донесе подобар искуство. ★【Безбедност и прегреат заштита】:сечење На мелница има дебел заштитна маска, која може да се спречи искри и метал чипс за време на работата и заштита од повреда.Во споредба со четка мотор, со високи перформанси brushless мотор со ниско ниво на бучава може да се оптимизира мелење ефикасност, продолжување на животот на моторот од 10 пати, и проширување на употребата време на полнење од 2,5 пати.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите