.

.

YIFEIJIAO,Мултифункционален Магија Метла 2-во-1 Sweeper Лесно Сува Подот и да се Отстрани Нечистотијата Hangable се Справи со Дизајн за Дома Канцеларија

YIFEIJIAO,Мултифункционален Магија Метла 2-во-1 Sweeper Лесно Сува Подот и да се Отстрани Нечистотијата Hangable

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

♥ Употреба сценарио : Мултифункционален магија метла, погоден за дневна соба, кујна, базен, гаража, бања, итн., исто така, може да се користи како wiper да спреј за чистење на стакло wiper. ♥ Прилагодливи sweeper : екстра-долга рачка, исто така ви овозможува безбедно да се постигне висок windows, без потреба за столици, чекори или други тешко да се постигне места.Тоа може да се прилагоди меѓу 58 cm и 90 cm. ♥ Високо-квалитетни материјали, лесен за чистење : висока густина PP материјал, не се плаши од жива вода, лесен за чистење!. ♥ Hangable рачки, заштеда на просторот : не се лизга рачките можат да бидат обесени за лесно складирање и простор за заштеда на енергија!. ♥ Мултифункционален две-во-едно sweeper : не е само убедливо на подот, но, исто така, стружење!Ефикасно сува кат површина и лесно да се отстрани нечистотијата и косата.Тоа може да се користи за чистење на домашно милениче кожа, коса, течни, стакло.Користете сценарио : Мултифункционален магија метла, погоден за дневна соба, кујна, базен, гаража, бања, итн., исто така, може да се користи како wiper да спреј за чистење на стакло wiper.Прилагодливи sweeper : екстра-долга рачка, исто така ви овозможува безбедно да се постигне висок windows, без потреба за столици, чекори или други тешко да се постигне места.Тоа може да се прилагоди меѓу 58 cm и 90 cm.Високо-квалитетни материјали, лесен за чистење : висока густина PP материјал, не се плаши од жива вода, лесен за чистење!Hangable рачки, заштеда на просторот : не се лизга рачките можат да бидат обесени за лесно складирање и простор за заштеда на енергија!Карактеристики : Материјал : Пластични Боја :Зелена/ Сива/Розова Големина : Прибл.93cm/36.61 инч.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите