.

.

Карбид Крајот Мелница, Необложени, 0.020 Агол Радиус, 1 Месо Тело Со Дијаметар, 4 Flute, Еден, 4 Должина

Карбид Крајот Мелница, Необложени, 0.020 Агол Радиус, 1 Месо Тело Со Дијаметар, 4 Flute, Еден, 4 Должина

DEN 5603.76

Износ
Во продавницата.

C2 микро зрна одделение.Општ тип.Агол радиус крајот стил. 206 Листата На Повици.Карбид крајот фабрика доаѓа со C2 микро зрна одделение, 206 листа број, општ тип, агол радиус крајот стил, еден крајот, фракционо инчен димензија тип, 1" со дијаметар од 1" месо тело со дијаметар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите