.

.

Јас Само Сакам да Се Престојува. Егзотични Shorthair Мачка Црно Куче Ознака, Совршен Егзотични Shorthair Мачка s, Врежани Pendant Ѓердан за Мачка Љубовници

Јас Само Сакам да Се Престојува. Егзотични Shorthair Мачка Црно Куче Ознака, Совршен Егзотични Shorthair Мачка

DEN 478.80

Износ
Во продавницата.

Егзотични Shorthair Мачка Куче Ознака Ѓердан.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Куче Ознака Големина : 2.8 x 5.2 cm.Ѓердан Должина : 60 cm.Тоа е ласерски врежани на многу висок квалитет на метали, што му дава неверојатен сјај дека ќе го сакам и секој пат дека ќе се погледне во него.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите