.

.

GUOZHONG Симпатична Мачка Милениче Ознака Јака Додаток Име Pendant Објект домашно Милениче Мачка Nameplate Додаток (Боја : Сребро)

GUOZHONG Симпатична Мачка Милениче Ознака Јака Додаток Име Pendant Објект домашно Милениче Мачка Nameplate

DEN 367.20

Износ
Во продавницата.

1. Донесе куче ознака ќе го направи вашето куче повеќе карактеристична. 2. Куче ознака има различни слатки бои за да изберете од да одговара на вашето куче јака или мачка јака. 3. Куче ознаки се од висок квалитет. 4. Куче ознаки се најлесен начин да се оди дома што е можно поскоро кога куче или мачка спортски чевли надвор од куќата. 5. На пенливи бои на куче ознаки се во остар контраст, создавање на една чудна комбинација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите