.

.

Од & За Dotty Мачка Јака

Од & За Dotty Мачка Јака

DEN 204.72

Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Saftey клип.Лесно да се прилагоди.Достапни во широк спектар на бои и прилагодливи помеѓу 21.5 cm и 31cm.Поседувате бел.Лесно да се прилагоди и удобен за мачки да се носат, безбедноста не е компромитиран со брзо ослободување фати дозволувајќи им на мачки за да се биде "надвор и за' и давање на сопствениците мир на умот.Опис на производот Воведување на нашите Dotty Мачка Јака, дел од нашиот препознатлив 'Надвор и За" спектар на мачка јаки.Лесно да се прилагоди и удобен за мачки да се носат, безбедноста не е компромитиран со брзо ослободување фати дозволувајќи им на мачки за да се биде "Надвор и За' и давање на сопствениците мир на умот.На Dotty Мачка Јака доаѓа во три бои-секој со сопствен бел.Сет Содржи : Dotty Мачка Јака Зелена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите