.

.

Женска Јакни Лесни Мода Sherpa Наредени Зима Топол Капут Zip До Дебел Долг Маскирани Јакна Overcoat Плус Големина

Женска Јакни Лесни Мода Sherpa Наредени Зима Топол Капут Zip До Дебел Долг Маскирани Јакна Overcoat Плус Големина

DEN 971.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.жените Јакна.долги зимски палта за жените.долго вест за жените без ракави со џебови затворање.жените faux крзно обрабени јакна.Материјал : 100% висок квалитет, лесни, кожата-пријателски, меки и удобни за носење, ќе го задржи вашето топло и моден стил во студена зима.Функција : Мода дечко стил јакни за тинејџерски девојки или жени, полн патент, долго dolman ракави, лабава одговара, еластична бенд, топол и удобен, трајни паркови јакна, во тешка категорија, windpfoof зимски капут, прилагодливи drawstring половината, две џебови, пријатна одговара отвори пред cardigans, едноставен и елегантен дизајн.Одговара : Ова цврст грб може да се исти со основните т-маица, врвот, блуза,leggings, панталони, петиците или во пар со тесни фармерки и чизми, ќе имаат нови и шармантна изглед.Повод : Погоден за зима, есен, секојдневен прилика како и на отворено, работа, датум, шопинг, пешачење, кампување, работа , ова јакни како подарок е добар изберат(Машина за Миење : Нормален Циклус,Висат Сува).Напомена : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата сликата пред да нарачате.Ако ви се допаѓа лабава стил, ве Молиме цел еден големина поголем од вообичаениот големина.Големина на : Мали | Боја : X_grey Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите