.

.

Puma Men ' s Стандард BMW M Motorsport Поместена Јакна

Puma Men ' s Стандард BMW M Motorsport Поместена Јакна

DEN 2828.88

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Редовно Се Вклопуваат.rain CELL технологија; Руно наредени внатрешна јака и странични џебови.Бура ракави со thumbholes; Прилагодливи худ; Градите џебови.Паркови силуета со малку падна рамената; Монтажни сметководствена систем рака на грбот на јакна.Рефлексивноста.Новиот BMW M Motorsport Поместена Јакна дава топлина и заштита на сите услови и е подготвена за grandstands со автентичен партнер брендирање. - рефлективен BMW Пропелер, ///M и BMW Motorsport print - рефлективен ПУМА Мачка print - паркови силуета со малку падна рамената - бура ракави со палецот циклуси - fleeced наредени внатрешна јака и странични џебови - градите џебови - монтажни сметководствена систем рака на грбот на јакна - прилагодлив худ - rain CELL.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите