.

.

JunNeng Бебе Дете Девојка Момче Тексас Јакна,Дете Вратоврска Боја Искинале Жан Јакна Грб Outerwear

JunNeng Бебе Дете Девојка Момче Тексас Јакна,Дете Вратоврска Боја Искинале Жан Јакна Грб Outerwear

DEN 453.36

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тексас,Spandex.Предвремени затворање.Рака Мие Само. 【Стилски Шамија Боја Жан Јакна 】Памук и spandex мешавина ткаенина.Сјајна,мека и издржливи. 【Искинале Дизајн】Класичен и модерен бебе тексас јакна стил. 【Прилики】Одлична за секојдневно носење,фото,партија,клуб,патување, фото, плажа и училиште. 【Век】Погоден за 12-18 МИЛИОНИ,18-24 M,2-3 T,3-4 T и 4-5 T момче девојче. 【Миење】Нежно машина изми или рака мие.Ве молиме измијте го со студена вода за прв пат да се спречи исчезнува.Топло Дебели Demin Јакна-Руно Поставата дизајн се задржи на малиот човек топло во студена зима.Стилски Шамија Боја Печатени-Класичен и модерен бебе тексас јакна стил.Премиум ТкаенинаПамук и spandex мешавина ткаенина.Сјајна,мека и издржливи.Миење-Нежно машина изми или рака мие.Ве молиме да се мијат одделно од другите облека за да се спречи исчезнува.Големини-За 1-5 години бебе, унисекс.Ве молиме проверете ја големината на табелата во детали пред купување.Големина : 12-18 Месеци | Боја : Беж Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите