.

.

Фокс Трки во машка Ranger Правец Јакна

Фокс Трки во машка Ranger Правец Јакна

DEN 1798.80

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Packable внатрешни работи во задниот џеб која одговара во повеќето велосипед џерси задниот џеб.Безбедна центар пред zip затворање.Страна рака џебови за флексибилност и топлина.DWR заврши фрла вода, нечистотија и остатоци.Elasticized ракави понуди сигурна се вклопуваат и удобност.Кога temps и временските услови се разликуваат час до час, сакате тоа јакна во задниот џеб.Тоа продукти надолу за да луди мал пакет внатре свои внатрешни работи џеб, и е светлина и неверојатно корисна да се има на готовс.Издржливи и отпорни на вода, Чувар Правец Јакна обезбедува подготвен-во-на-инстант покриеност.Едноставно повлечете ја надвор и се лизга тоа кога временските фаќа ќе се исклучи стража.На DWR завршница ќе фрли вода, нечистотија и остатоци, додека hi-vis графика ќе се обезбедат подобри видливоста за побезбедно патување.Ги исполни вашите нови променливи временски услови се од суштинско значење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите