.

.

Anchoring Приставане Cleats, Тешки Лак потпирачи за тркалата 118mm/4.6 во Шупливи Fairlead за Приставане за Anchoring Бродови

Anchoring Приставане Cleats, Тешки Лак потпирачи за тркалата 118mm/4.6 во Шупливи Fairlead за Приставане за

DEN 1677.60

Износ
Во продавницата.

Тоа е практично додаток за приставане и anchoring бродови, со широк спектар на апликации.Користејќи високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, тоа е корозија‑отпорни, рѓа‑доказ и издржливи.Едноставен за инсталација и тоа не бараат комплицирана алатки, заштеда на време и напор.Парична казна изработка, одлични перформанси, силна practicability и висока сигурност.На високо полиран е без burrs и ќе не боли вашите раце.Функција : 1. Користејќи високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, тоа е корозија‑отпорни, рѓа‑доказ и издржливи.2. На високо полиран е без burrs и ќе не боли вашите раце.3. Тоа е практично додаток за приставане и anchoring бродови, со широк спектар на апликации.4. Едноставен за инсталација и тоа не бараат комплицирана алатки, заштеда на време и напор.5. Парична казна изработка, одлични перформанси, силна practicability и висока сигурност.Спецификација : Предмет Тип : Шупливи Fairlead Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Steel Product Боја : Како на Слики Прикажани Fairlead База Должина : 118mm / 4.6 in Product Тежина : Околу. 102g / 3.6 оз Пакет Листа : 1 x Шупливи Fairlead .

Параметрите на производот

Item Type:
Hollow Fairlead
Material:
316 Stainless Steel
Product Color:
As Pictures Shown
Fairlead Base Length:
118mm / 4.6in
Product Weight:
Approx. 102g / 3.6oz
Package List:
1 x Hollow Fairlead    :

Им се допаѓа и на купувачите