.

.

Cuccio Про Ултра Јасно Акрилик Прав - Розова 1.6 Оз

Cuccio Про Ултра Јасно Акрилик Прав - Розова 1.6 Оз

DEN 478.80

Износ
Во продавницата.

Се поставува брзо за искусни помине техничари.Обезбедува совршен, ултра-јасно, балон-слободен заврши.Помага во производството на посилен, повеќе издржливи, многу појасно, посветла заврши нокти.Играта се менува, технолошки напредни акрилик систем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите