.

.

Се движи Со Вас Жените Секојдневен Долг Ракав Pullover Качулка Сечење на Врвот Sweatshirt

Се движи Со Вас Жените Секојдневен Долг Ракав Pullover Качулка Сечење на Врвот Sweatshirt

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

❤Долг ракав култури блузи, за жени тренингот ви помага да го одржувате вашиот врат топло и додворувања. ❤ТкаенинаНа лесни исече суичери за жените се направени од мека, влага-wicking и меур ткаенина, се сече во спортски одговара. ❤ДизајнDrawstring качулка sweatshirt и отсечени пред сечење на врвот обезбеди неверојатна визија. ❤Тренингот & Секојдневно НосатАктивен кошули се комбинираат со модата, функционирањето и перформансите совршен за тренинг, јога, вежби, фитнес или било каков вид на спорт. ❤Ве молиме погледнете ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА ВО СЛИКАТА за да изберете соодветна големина пред да купите.Ако кој било проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Drawstring качулка е многу мека и дише, ви дава секојдневен изглед.Longline стил е погодна за трчање, јога, фитнес, и било кој тип на тренингот или секојдневна облека.Сечење на врвот качулка може да се покаже вашите облини, можете да го спарите со високо-половината leggings нудат неформални или секси изглед.Лесни тренингот sweatshirt се направени од мека двојно sweatshirt материјали, се задржи топло но не е премногу топло.Исечете дуксери за жените карактеристики drawstring, отсечени пред дизајн, дуксери и кратки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите