.

.

Hansber Деца Девојки Гимнастика Шорцеви Еластичен Spandex Сјајна Метален Превртување Bottoms Спортски Танц Плен Шорцеви

Hansber Деца Девојки Гимнастика Шорцеви Еластичен Spandex Сјајна Метален Превртување Bottoms Спортски Танц

DEN 150.96

Износ
Во продавницата.

Најлон+Spandex.Еластична затворање.Деца Девојки Сјајна Метален Еластична Корселе Фитнес Тренингот Спорт Танц Шорцеви.Направени од високо квалитетен материјал, мека, еластичен и удобен за носење.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Сјајна метален површина, еластична корселе, еластичен шорцеви се обезбеди слободно движење.Совршени за фитнес, јога, модерен танц, џез танц, трчање, џогирање, перформанси, тренингот, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pcs Девојки Спортски Шорцеви Состојба : Нова без ознака Материјали : Најлон+Spandex Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|Половината|-Должина 110-|3-4 Години-|-16.5/42cm-|-6.7/17cm 120-|5-6 Години-|-18.9/48cm-|-7.1/18cm 130-|6-7 Години-|-19.7/50cm-|-7.5/19cm 140-|7-8 Години-|-21.3/54cm-|-7.9/20cm 150-|-9-10 Години-|-22.0/56cm-|-8.7/22cm 160-|-11-12 Години|-23.6/60см-|-9.8/25cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите