.

.

Puma Men 's Essentials 10 Бермудски SweatShorts

Puma Men 's Essentials 10 Бермудски SweatShorts

DEN 430.80

Износ
Во продавницата.

68% Памук, 32% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Направени со памук Подобро од Памук Иницијатива ПУМА партнери со BCI да се подобри памук земјоделство на глобално ниво.Rib корселе со внатрешна прилагодливи drawcord.Странични џебови за чување решенија. 10" inseam.Имаме свежи опрема за нашиот најголем легендарниот членови на екипажот (да, тоа вклучува вас!) ПУМА е начин на живот производи се инспирирани од спортот уште нудат елегантни на тренд изгледа Почнувајќи со овие неформални уште кул 10 инчен шорцеви.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите