.

.

JINSHI Мажите Отворено Брз Сува Лесни Спортски Шорцеви Патент Џебови

JINSHI Мажите Отворено Брз Сува Лесни Спортски Шорцеви Патент Џебови

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Против брзо сува шорцеви со внатрешна drawstring и прилагодливи половината одговара за било тело во форма.Zip-затворени безбедност џебови се осигура безбедноста на работи.Погоден за секоја околност.Добар избор за внатрешна и надворешна активности.Како Одење,Трчање,Фитнес,Патуваат,Mountaineering,Пешачење или Дома,итн.Брз сува,дише,лесни материјали.Бидете свежи и сите-ден удобност.Дозволувајќи им да се земе помалку облека кога во патувањето.Полна боја.Мода и Концизен.Одлично за Пролет/Лето.Машина перат.JINSHI Брз Сува Шорцеви Супер еластичен појас со внатрешен drawstring погодно да се прилагоди.Лесен и брз суви материјали.Голема активности на отворено шорцеви,идеален за одење, качување патување итн.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас,ние секогаш ќе биде тука со вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите