.

.

Neleus Мажите 2 во 1 Водење Шорцеви со Лагер,Сува Fit Тренингот Панталони со Џебови

Neleus Мажите 2 во 1 Водење Шорцеви со Лагер,Сува Fit Тренингот Панталони со Џебови

DEN 453.36

Износ
Во продавницата.

Шел : 100% Полиестер; Надеж : 85% Полиестер, 15% Spandex.Ткаенина обвивка.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : Големината е споредбено поголеми од вашиот обично се носат, Па проверете ја големината на табелата на третата слика.Надворешниот мрежа материјал шорцеви со две џебови,тоа е брзо-сува ткаенина фитили влага далеку брзо; Одлични еластична корселе и drawstring е дизајниран за да ја прилагодите вашиот половината стегање.Вграден-во шорцеви' тесни одговара нуди поддршка на бутните мускули за да се спречи триење,својата компресија џеб може складирање на мобилен телефон, картички, копчињата и на малите нешта.Дизајн за изведба и обука : Шорцеви со вграден компресија поддршка бутните мускули за да се подобри ефикасноста ,ги ублажува болки во мускулите и да се задржи во добра форма да продолжи да се применат,направи да се чувствуваме удобно.Совршено погодни за Фитнес , Трчање , Тренингот , Тренинг , Џогирање , Кошарка ,Бокс Носат,Фудбал, Американски Фудбал или Сите-Ден Носат Итн.Neleus е роден во 2008 година ,со својот уникатен концепт за дизајн, одличен квалитет и удобно клипинг, има добие луда љубов од клиенти.Како повеќето енергетски бренд, Neleus е посветена да обезбеди иновативни и цена-friendly спорт стоки.Технолошкиот квалитет е приоритет на производите на компанијата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите