.

.

Lghxlxry женски Спортски Тенис Skorts Висока Половината Лесни Тренингот Работи Голф Здолниште со Џеб

Lghxlxry женски Спортски Тенис Skorts Висока Половината Лесни Тренингот Работи Голф Здолниште со Џеб

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ткаенини : 85% Полиестер, 15% Spandex.Еластична затворање.Рака Мие Само.Перформанси дише и брз сув материјал фитили далеку влага и да ви суво и ладно време големо влијание активности.Широк еластична корселе со стомак контрола дизајн погоден за различни телото видови и направи што повеќе шармантен.Скриени страна џеб повеќе погодно за да се мали работи, како телефони, картички или клучеви итн.Безбедна s Атлетик Тенис Skorts Висока Половината Лесни Тренингот Работи Голф Здолниште со Џеб.S : Половината 24.4"/62cm-Хип 36.2"/92cm Должина 16.5"/42cm-Шорцеви Хип 30.7"/78cm-Шорцеви Должина 8.9".М : Половината 26.0"/66cm-Хип 37.8"/96cm Должина 16.9"/43cm-Шорцеви Хип 32.3"/82cm-Шорцеви Должина 9.3".L : Половината 27.6"/70cm-Хип 39.4"/100cm Должина 17.3"/44cm-Шорцеви Хип 33.9"/86cm-Шорцеви Должина 9.6".XL : Половината 29.9"/76cm-Хип 41.7"/106cm Должина 17.7"/45см-Шорцеви Хип 36.2"/92cm-Шорцеви Должина 10.0".XXL : Половината 32.3"/82cm-Хип 44.1"/112cm Должина од 18,1"/46cm-Шорцеви Хип 38.6"/98cm-Шорцеви Должина 10.4".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите