.

.

Hanes Жените EcoSmart Full-Zip Качулка Sweatshirt

Hanes Жените EcoSmart Full-Zip Качулка Sweatshirt

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Мека и пријатна памук-мешавина руно ви држи топло и удобно.Ребрести полите и манжетни.Целосната-zip хауба за лесно и исклучување.Не drawstring.Сите удобноста на Hanes со нашиот познат запис помалку деколте.Нашите најтешкиот, најтопол руно е идеален за чување надвор на ладно.Удобноста мешавина потење се супер мек и удобен.Тие не само што ќе се чувствуваат добро за вас, но вие може да се чувствуваат добро кога ќе ги носи, знаејќи дека тие се направени со користење до 5% рециклиран полиестер од шишиња со вода.Ќе сакате да се носат овие удобно потење секоја шанса ќе добиете.По сите, тие доаѓаат во кадифен, midweight памук-мешавина руно дека е ниска-пилула, супер-меки, и го направи со најмногу 5% полиестер од рециклирани пластични шишиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите