.

.

Музика Белешки Младите Pullover Дуксери Sweatpants Одговараат На 2 Парче Долг Ракав Sweatshirt Маскирани Сет

Музика Белешки Младите Pullover Дуксери Sweatpants Одговараат На 2 Парче Долг Ракав Sweatshirt Маскирани Сет

DEN 820.56

Износ
Во продавницата.

8 инчи, панталони должина : 83.2 инчи, половината : 68 cm / 26.9 см/22 инчи,XL, должина : 59.Голем избор на исклучителна подароци за пријателите и семејството на родендени, денот на Благодарноста, Божиќ, било одмор.7 инчи, панталони должина : 73.Оваа качулка одговараат е изработен од полиестер, ткаенина е малку еластичен, раката се чувствуваат е умерен, мека, пот-абсорбента, дише, не е лесно да се намали, pilling и деформација, удобен за носење и издржливи.6 инчи, биста : 96 см/37.9 cm/35 инчи, половината : 59.Поради прирачник за мерење, грешка на 1-2 cm е нормален феномен.Имаме шест големини за вас да се избере : S, должина : 50.1 инчи, половината : 51.2 инчи, панталони должина : 97 см / 38.7 инчи, ве молиме проверете со детален цртеж пред купување, и купи соодветна големина,модерен и симпатична џемпер одговараат е многу погодна за секојдневно носење во пролет и есен, одмор, прошетка, плажа, да се патува, трчање, велосипедизам, кампување, пикник, одмор, итн.Рака Мие Само.Ако сте го купиле нашите производи џемпер одговараат на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.Се повлече На затворање.4 инчи, панталони должина : 88.2 инчи,3 XL, должина : 68.Модерен и симпатична џемпер одговараат е многу погодна за секојдневно носење во пролет и есен, одмор, прошетка, плажа, да се патува, трчање, велосипедизам, кампување, пикник, одмор, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите