.

.

vastwit Деца Девојки 2 парчиња Јога Тренерки Спортски Облека Racer Назад Врвот Градник со Leggings Танц Gymnastic Сет

vastwit Деца Девојки 2 парчиња Јога Тренерки Спортски Облека Racer Назад Врвот Градник со Leggings Танц Gymnastic

DEN 248.40

Износ
Во продавницата.

Полиестер,Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Облека е изработена од полиестер и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Без ракави сечење на врвот, круг деколте, racer назад, се повлече на затворање.Еластичен материјал, удобно и дише да се носат.Појавување на целосна должина leggings со писмо печатени еластична корселе.Модерен и стилски activewear сет за вашата девојка.Погодна за вежбање, фитнес, танц, гимнастика, балет, сценски перформанси, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Сечење на Врвот, 1 Пар на Leggings Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Spandex Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|-Блузи Должина-|-Панталони Половината|-Панталони Должина -6|-6-|-23.0"/58cm-|9.0"/23cm|-21.0-31.5"/51-80cm-|26.0"/67cm- -8|-8-|-25.0"/63cm-|10.0"/25cm-|-22.0-33.0"/55-84cm-|29.0"/73cm- -10-|-10|-27.0"/68cm-|10.5"/27cm-|-24.0-35.0"/60-88cm-|31.5"/80cm- -12-|-12|-29.0"/73cm-|11.0"/29cm-|-25.0-36.0"/64-92cm-|34.0"/87cm- -14-|-14|-31.0"/78cm-|12.0"/31cm-|-27.0-38.0"/69-96cm-|37.0"/93cm-.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите