.

.

Мајчинството Породилно Жените Суштински се Водат Целосна Должина Тајна Одговара Стомак Leggings

Мајчинството Породилно Жените Суштински се Водат Целосна Должина Тајна Одговара Стомак Leggings

DEN 480.00

Износ
Во продавницата.

87% Памук, 13% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Одлично за раслојување во текот на бременоста.Ги носи lounging околу куќата или се облекуваат за нив со една симпатична туника врвот.Се водат, опуштено ткаенина за удобен и ласкави ги собере сите денот долго.Ткаат тип : Сплетам.Ве молиме кликнете на нашите Мајчинство Породилно логото погоре, за да го купуваат нашиот бренд.Супер меки и се водат целосна должина legging со 28 инчи inseam и тајно се вклопи во стомакот - (р) ни патент на сос служ.re43563, re43531, 7814575, и 7900276. Мајчинството е ексклузивна тајна одговара стомак - (р) ни патент на сос служ.re43563, re43531, 7814575, и 7900276 е лесна водат породилно панел кој расте со вас во текот на вашата бременост.Супер меки и се водат целосна должина legging со 28 инчи inseam и тајно се вклопи во стомакот - (р) ни патент на сос служ.re43563, re43531, 7814575, и 7900276.매우 부드럽고 신축성 있는 전체 길이 레깅스 71.1 cm 안쪽 솔기 및 시크릿 핏 벨리 - (р) 미국 특허 번호.re43563, re43531, 7814575, 7900276.매우 부드러운 소프트 핏 신축성 전체 길이 레깅스 71cm 내부 솔기 및 시크핏 벨리 - (р) 미국 특허 번호.re43563, re43531, 7814575, 7900276.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите