.

.

CHUANSHOU Мачка Кула Мачка Театар Мачка Активност Дрво Стан Гребење сисал Колона Мачка Дрво Мачка Отпадоци Kitty Отпадоци Атрактивен и Лесен за Инсталација (Сива)

CHUANSHOU Мачка Кула Мачка Театар Мачка Активност Дрво Стан Гребење сисал Колона Мачка Дрво Мачка Отпадоци

DEN 936.00

Износ
Во продавницата.

Вашите Пријатели Треба Атмосфера Дома На Свој Да Земе Одмор, Се Позанимавам И Да Се Само Како Активни Како Што Тие Сакаат, Постојат Три Различни Локации За Нив Да Relaxs.Вашето Домашно Милениче Може Да Се Држат Настрана Од Вашиот Мебел, Drapes, Теписи И Облека Со Оваа Мачка Дрво.Совршен За Мали Простори Condo И Играчки Лежи Завиткано Во Мека Кадифен.Полна големина Трајни Сисал Гребење Подлога, И Фитили Играчки се Задржи Вашата Мачка Стимулира И да се Забавуваат За Неколку Часа.Лесно И Брзо Собранието Во Само Неколку. [По-продажбата на Услугата] : Најдобар Квалитет И Гаранција.Ние нудиме Многу Висок Квалитет По-продажбата на Услугата, Обратете се Во Секое Време, 24 Часа Брз Одговор на Пораката.Враќање И Замена Гаранција, Секој Проблем Може Да Се Врати За Слободни. [Име На Производ] : Мачка Дрво. [Материјал] : Кадифен, Одбор. [Боја] : Кафе/беж/сива Боја. [Стил На Дизајн] : Неговиот Стил На Дизајн Е Мека И Убава Стил, Многу Популарен Со Многу Видови На Мачиња, Меки Тонови, Силни Смисла На Материјал. 【ГОЛЕМИНА】 : Нето Тежина : 18.27 Kg (40.19 Фунти) Бруто Тежина : 19.67 Kg(43.27 Фунти) Производ Големина : 72 X 49 X 174 См( 28.08 X 19.11 X 67.86 Инчи) Пакет Димензии : 52 X 50 X 32 См(20.28 X 19.5 X 12.48 Инчен).Мачката Дрво е направен од висок квалитет на МЕДИЈАПАН и кожа-friendly кадифен покривки да се задржи вашата мачка топла и пријатна со природни сисал гребење на површината.Помага во спречување на вашата мачка од гребење на мебел и теписи.Обезбедува безбедно и ги поканува место за вашата мачка да ги изостри своите Канџи Силна изградба, избалансиран дизајн и здрав база овозможува мачки за лесно и безбедно да скокаат нагоре или надолу оваа мачка дрво.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите