.

.

LotCow Gua Ша Лицето Алатки Природен Камен Gua Ша Одбор за Тело Очи Вратот и Лицето се Грижат Точка Третман Спречува Брчки

LotCow Gua Ша Лицето Алатки Природен Камен Gua Ша Одбор за Тело Очи Вратот и Лицето се Грижат Точка Третман

DEN 1065.60

Износ
Во продавницата.

Природен Материјал : Gua ша стружење масажа алатка направени од 100% природни pemium жад камен.Природен материјал, безбедно и да се увери, мазна површина.Срце Облик : Прибл 2.76 инчи долго, 1.57 инчен широк, преносни и корисна.Прекрасна срце облик, лесно да се сфати.За Вашето Здравје : Нашата стружење и масажа алатки се направени од природни jade.На минерали кои се корисни за убавина и здравје на кожата, спречување на кожата од губење на еластичноста и промовирање на циркулацијата на крвта.Широко се Користи : Jade Gua ша може да функционира одлично на вратот, лицето, грбот рака, зглобовите, рамената и нозете.Топло Совети : Изработени од природни жад, боја, текстура, големина, тежина може да бидат различни.Ви благодариме за разбирањето.Сосема нов и висок quality Size : околу 70*40mm Package се вклучени : 1pc Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите