.

.

Strathmore 481-305 Softcover Мешани Медиа Арт Journal, 8х5.5, Тен Тон

Strathmore 481-305 Softcover Мешани Медиа Арт Journal, 8х5.5, Тен Тон

DEN 1992.00

Износ
Во продавницата.

Smyth-пораби обврзувачки им овозможува на страните да се постават рамниот.Во тешка категорија тон хартија за употреба со влажни и суви медиуми. 184 lb. /300 gsm, киселина слободни, 100% рециклиран, 30% пост-потрошувач. 8"х5. 5" Softcover. 24 Листови/48 Страници на Списанието.Вклучени Компоненти : Хартиена Подлога.Стил : 8" x 5.5"; Тен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите