.

.

36 Флуоресцентна Лента Светлина во Црно

36 Флуоресцентна Лента Светлина во Црно

DEN 1390.08

Износ
Во продавницата.

Замена на светилките за Обратно-Капи и Целосна Капи, може да се користи насекаде осветлување е потребно.Карактеристики внатрешно-монтирани придушници.Инстант-започнете со кола работат на тајмерот или да се префрлиш-контролирана од штекер.Сијалица вклучени.Замена светлина за Обратно-Худ или Целосна Хауба, или тоа може да се користи секаде каде екстра осветлување е потребно.Карактеристики внатрешно монтирани баласт со инстант-start коло што ви овозможува да работат на тајмерот или да се префрлиш контролирани штекер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите