.

.

Нов Аквариум Одржување на Подароци, Аквариум Одржување не е Хоби. Тоа е Пост-апокалиптичен Живот Вештина, Празник Свеќа За Аквариум Одржување

Нов Аквариум Одржување на Подароци, Аквариум Одржување не е Хоби. Тоа е Пост-апокалиптичен Живот Вештина, Празник

DEN 598.80

Износ
Во продавницата.

Аквариум Одржување МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА - Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ на НАЈДОБРИТЕ ВАНИЛА МИРИС - богата ванила грав мирис со навестувања на слатка шеќерна трска. 9 МЛ СЕКОЈА ЛУКСУЗНИ БЕЛА СТОЛБ СВЕЌИ - Ова значи дека може да изгори за многу часови.ДОЛГОТРАЈНИ МИРИСИ - Уживајте во убава тегла свеќи дизајнирани како надополнување на било дома декор.Нашите матирано стакло тегла свеќи не само да се пополни вашиот дом со прекрасни ароми, исто така, може да се користи како отстранлив декорација, место тоа секаде каде што тоа е потребно.СОВРШЕН ПОДАРОК - Овие ароматерапијата свеќи имаат толку многу можни користи!Пријатели, сакани и семејството ќе биде воодушевен со овие како подарок за секоја прилика.Чувајте ги наоколу за да помогне да се создаде совршена расположение во вашиот дом.Аквариум Одржување Мириси Соја Восок од Свеќа е премиум соја восок од свеќа која користи најдобрите ванила мирис за да се создаде ароматерапијата искуство од почеток до крај.Нашите свеќи се направени со висок квалитет на материјалите, што значи дека може да ги користите за многу часови.Овие ароматични свеќи направи одличен подарок за пријател или близок!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите