.

.

UXZDX CUJUX Голем Капацитет Алатка Торба Мултифункционален Водоотпорен Оксфорд Платно Рака Алатка за Складирање Носат Чанти Преносни Метал Раководство Организатор (Г?

UXZDX CUJUX Голем Капацитет Алатка Торба Мултифункционален Водоотпорен Оксфорд Платно Рака Алатка за Складирање

DEN 4833.12

Износ
Во продавницата.

Шифрирана задебелена Оксфорд ткаенина, носат-отпорни, отпорно на гребење, солза-отпорни, водоотпорен, и има долг животен век.Голем капацитет, може да се направи добар употреба на три-димензионален простор, разумни изглед, лесно за чување tools.Засилен дизајн, силен капацитет на носивост.Виси токи на двете страни може да се направи во гласник кеси или чанти.Тоа е идеален за столари, изведувачи, магацини, изградба, покриви, градинарството и handymen.Шифрирана задебелена Оксфорд ткаенина, носат-отпорни, отпорно на гребење, солза-отпорни, водоотпорен, и има долг животен век.Голем капацитет, може да се направи добар употреба на три-димензионален простор, разумни изглед, лесно за чување tools.Засилен дизајн, силен капацитет на носивост.Виси токи на двете страни може да се направи во гласник кеси или чанти.Тоа е идеален за столари, изведувачи, магацини, изградба, покриви, градинарството и handymen.На дното на торбата е дебела и издржливи.спецификација : Материјал : Оксфорд clothsize : 18 инчен : 460x180x240mm/18.11x7.09x9.45in20 инчен : 520x190x260mm/20.47x7.48x10.24in Thickened Оксфорд ткаенина алатка торба за electricians, што се користи за electricians, водоотпорен завртка клешти, поправка на рачни алатки, моќ алатки, хардверски додатоци, складирање организаторите, преносни suitcases, носат bags Package вклучува : 1 *алатка за складирање bag Please се разбере дека поради разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2cm.Ве молам, разберете дека се должи на разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.

Параметрите на производот

Material:
Oxford cloth
18 inch:
460x180x240mm/18.11x7.09x9.45in
20 inch:
520x190x260mm/20.47x7.48x10.24in
Thickened Oxford cloth tool bag for electricians, used for electricians, waterproof screw pliers, repair hand tools, power tools, hardware accessories, storage organizers, portable suitcases, carry bags :
Package includes:
1 *tool storage bag
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photos and actual colors are 100% the same. :
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2cm. :
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photos and actual colors are 100% the same. :

Им се допаѓа и на купувачите