.

.

МИЛВОКИ.СО Е Алатка Ранец,Црвена/Црна,48 Вкупно Џебови (48228301)

МИЛВОКИ.СО Е Алатка Ранец,Црвена/Црна,48 Вкупно Џебови (48228301)

DEN 3216.00

Износ
Во продавницата.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Страна Алатки.Производителот : Милвоки.со.Направен во : Кина.Алатка Ранец, за Општа Намена, Број на Џебовите 48, 1680 D Балистички Ткаенина, Затворање Тип на Патент, Номинална вкупна Ширина во 12, Номинална Целокупната Длабочина 16 во Номинална вкупна Висина 16 во,, основна Алатка Торба Боја Црна, Број на Парчиња 1, вкупна Ширина 11 13/16 во, Вкупен Длабочина 15 3/8 во вкупна Висина од 15 3/4 во, Број на Внатрешноста Џебови 46, Бројот на Надворешни Џебови 2, Боја Црвена/Црна, Материјал 1680 D Балистички Полиестер, Карактеристики Отпорност, Засилен Страничните Ѕидови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите