.

.

JUSTJUNFEN Преносни Алатка случај Куфер Пластични Запечатени Водоотпорен Безбедност Опрема Случај Суво Поле Надворешна Опрема Алатка Кутија 286x220x263mm Алатка Торба Орга?

JUSTJUNFEN Преносни Алатка случај Куфер Пластични Запечатени Водоотпорен Безбедност Опрема Случај Суво Поле

DEN 2078.40

Износ
Во продавницата.

[Мултифункционален торба] Оваа алатка торба за чување на чантата може да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн., како и другите мали резерви.Овој комплет е исто така погоден за столарија, изградба, одржување, работа во градината, отворено кампување и туризам.Тоа е многу погодна за професионалци и секојдневна употреба.Високо-квалитетни материјали : носат-отпорни, светлина и лесно да се носат.Доволно сметководствена простор : Оваа алатка појас обезбедува доволно простор за складирање за сите ваши алатки.Таа има патент џебови и други џебови да се одржи ништо од клучеви, жица strippers и менгеме на назад рачки за да завртки, Маркери и чекани, итн.Удобен и практичен : одлично решение за да се носат на алатки или предмети кои се потребни за секоја задача, така што тие може да бидат сместени во предниот за лесно прегледување и пристап.Примена : Тоа е идеален избор за столари, изведувачи, складирање, изградба, покриви, градинарство, скара и handymen.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите