.

.

JUSTJUNFEN 270x200x200mm Алуминиумска лента со алатки Портабилен Инструмент Кутија за Чување со Сунѓер Поставата Рачни Отпорност Алатка Кутија Алатка Торба Организатор (Бој?

JUSTJUNFEN 270x200x200mm Алуминиумска лента со алатки Портабилен Инструмент Кутија за Чување со Сунѓер Поставата

DEN 736.80

Износ
Во продавницата.

[Мултифункционален торба] Оваа алатка торба за чување на чантата може да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн., како и другите мали резерви.Овој комплет е исто така погоден за столарија, изградба, одржување, работа во градината, отворено кампување и туризам.Тоа е многу погодна за професионалци и секојдневна употреба.Доволно носат простор : Оваа алатка појас обезбедува доволно џебови за сите ваши алатки.Таа има патент џеб и други џебови кои можат да имаат ништо од клучеви, strippers, и менгеме на назад костец, да завртки, маркери и чекани и повеќе.Прилагодливи тока : половината рака е прилагодлив со брзо ослободување тока.Тоа овозможува лесно прицврстување или unfastening, должината на појас, исто така, може да се прилагоди, па појас одговара за различни половината.Корисна и практична настава : одлично решение за вршење на алатки или предмети кои се потребни за секоја задача, па тие се однапред, лесно да се види и достапни.Примена : Тоа е идеален за столари, изведувачи, складирање, изградба, покриви, градинарство, бразилецот и handyman. [Мултифункционален торба] Оваа алатка торба за чување на чантата може да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн., како и другите мали резерви.Овој комплет е исто така погоден за столарија, изградба, одржување, работа во градината, отворено кампување и туризам.Тоа е многу погодна за професионалци и секојдневна употреба.Број на модел : 270x200x200mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите