.

.

ВОЛ АЛАТКИ Про Динамичен Најлон Framer е Екипаж со Подвезици со УВ & Отпорност на Вода – 10 Џеб Торбичка, 7 Џеб Торбичка, направете Резервна Поддршка, Подвезици, и Чекан Н

ВОЛ АЛАТКИ Про Динамичен Најлон Framer е Екипаж со Подвезици со УВ & Отпорност на Вода – 10 Џеб Торбичка, 7

DEN 2399.76

Износ
Во продавницата.

Шевове е засилен и заковки се изработени од железо и electrophoretic обложена за екстремна издржливост на заеднички стрес поени.Нашите алатки, ќе бидат инстинктивно се препознаени како тешки, динамичен и сигурен.УДОБНО – Додаде назад поддршка дава врвна удобност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите